قوانین

فعالیت این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هرگونه محصولی که در این سایت برای فروش قرار داده میشود دارای مجوزهای لازم از ارگان های مسول میباشد

هدف از ایجاد این سایت افزایش آگاهی مخاطبان از خواص دارویی و علمی قارچ های درمانی بوده و همچنین محیطی امن و بهداشتی جهت سفارش محصولات گانودرما در همین راستا ما با تدابیری که اندیشیدیم به منازل شما خواهیم آمد تا بتوانیم در کنار هم بسیاری از بیماری هارا توسط خواص قارچ های دارویی از بین ببریم.

قوانین ثبت نام و انتخاب نام کاربری:

در هرکجا از سایت که نیاز بود ثبت نامی انجام دهید مواردی که ذکر شده میبایست رعایت شوند! هنگام ثبت نام از ایمیل های فیک و یا جعلی و یا بدون مخاطب استفاده نشود زیرا همواره برای بازیابی رمز عبور و اطلاع رسانی های سایت با مشکل روبه رو خواهید شد در همین راستا فقط ایمیل های Yahoo و Gmail در این سایت برای ثبت نام معتبر خواهند بود.
تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند.(ترجیحا تا حد امکان از نام کاربری فارسی استفاده نشود)
استفاده از آدرس سایت به صورت yoursite.ir به عنوان نام کاربری ممنوع می باشد و در صورت مشاهده مسدود خواهید شد.
فعالیت در این سایت تنها با یک نام کاربری مجاز می باشد. در صورت مشاهده کاربر با چند نام کاربری دسترسی کلیه نام های کاربری وی مسدود خواهد شد.
چنانچه نام کاربری شما قبلا توسط فردی تصاحب شده میتوانید با یک نام موقت ثبت نام کنید و سپس برای ما این موضوع را گزارش کنید تا در صورت امکان و فعال نبودن نام درخواستی نام کاربری فوق برای شما آزاد شود.

قوانین عمومی:

تبلیغات و فروش محصولات بدون هماهنگی ممنوع بوده و با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
معرفی سایت های سودجو و افراد کلاه بردار در بخش نظرات محصولات و مقالات ممنوع بوده و بلافاصله حذف میگردد.
هرگونه استفاده از وب سایت گانودرما-مارکت اعم از ثبت نام، خرید و ثبت سفارش و استفاده از محتوای وب سایت به منزله آگاهی و پذیرش کلیه قوانین و مقررات گانودرما-مارکت می باشد. لذا از کاربران محترم درخواست می شود کلیه موارد ذکر شده را با دقت مطالعه نمایند. بدیهی است که گانودرما-مارکت هیچ گونه تعهد نسبت به کاربرانی که از این موارد پیروی نمی کنند، ندارد و توافقی با ایشان صورت نمی گیرد

تمامی حقوق مربوط به محتوای مندرج در وب سایت گانودرما-مارکت اعم از تصاویر، اطلاعات و اسناد، مطالب وبلاگ، اطلاعات محصولات، لوگو، ویدیوها و خدمات ارائه شده متعلق به گانودرما-مارکت می باشد و به منظور استفاده غیرتجاری کاربران ارائه شده است. لذا هرگونه استفاده تجاری از آنها بدون اخذ مجوز غیرقانونی است و حق پیگرد قانونی برای گانودرما-مارکت محفوظ می باشد.

هر گونه تغییر در قوانین و مقررات وب سایت گانودرما-مارکت از طریق همین صفحه منتشر می شود و گاها بدون اطلاع قبلی بروزرسانی میگردد که کاربران موظف هستند قبل از هر سفارش این قوانین را مطالعه نمایند! استفاده کاربران از وب سایت به منزله قبول این قوانین می باشد.

قوانین ثبت سفارش:

در هنگام سفارش اطلاعات حقیقی خود را وارد کنید و از وارد نمودن اطلاعات فیک و غیر واقعی جدا بپرهیزید زیرا با این کار از رسیدن محصول به آدرس پستی خود جلوگیری کرده اید.

درصورت اینکه کد پستی خود را نمیدانید آدرس دقیق خود را با جزعیات کامل وارد نمایید.

بعد از ثبت سفارش کد رهگیری مرسوله برای شما ارسال میشود و شما میتوانید وضعیت مرسوله و سفارش خود را از طریق سایت اداره پست پیگیری نمایید.

درهنگام سفارش هرگونه سوال و یا مشکلی داشتید میتوانید از طریق صفحه تماس با ما به کارشناسان ما اطلاع دهید.

از زمان ثبت سفارش تا 4 روز کاری طول میکشد تا محصول خود را دریافت نمایید.

تمامی فروش ها آنلاین بوده و هنگام ثبت سفارش باید هزینه محصول را پرداخت نمایید.

هزینه پرداخت شده از سمت کاربر تنها هزینه محصول دریافتی بوده و هیچ هزینه ای بابت بسته بندی از مشتری دریافت نخواهد شد.

خرید و ثبت سفارش بدون عضویت در وب سایت امکان پذیر می باشد.

لغو عضویت تنها با درخواست کاربر و از طریق تکمیل فرم ثبت درخواست و شکایت صورت می گیرد.

هزینه خدمات بر اساس مبالغ درج شده در وب سایت محاسبه می گردد.

قوانین برگشت کالا:

محصولات فقط در صورتی که بسته بندی آن باز نشده باشند تا 48 ساعت میتوانید به آدرس پستی موجود در سایت برگشت بزنید در غیر اینصورت محصول برگشتی اعمال پیگیری نخواهد شد.

در صورت انصراف از سفارش، پس از ثبت درخواست و تسویه حساب، کل وجه به حساب بانکی ای که توسط آن وجه پرداخت شده است، مسترد خواهد شد. کاربر می بایست درخواست خود را همراه با شماره سفارش از طریق فرم ثبت درخواست و شکایت اعلام کند.

مشتری یا کاربر در این سایت به چه معناست؟

مشتری یا کاربری به شخصی گفته می شود که اطلاعات شخصی و کاربری خود را در فرم ثبت نام تکمیل کرده و به هر نحو از محتوای وب سایت استفاده می کند.

فهرست